Весілля в київському ресторані «Рахат Лукум»

Які вони – сучасні молодята? Перш за все, активні, креативні та зазвичай дуже самостійні. Проте, коли мова йде про професійний підхід, – більшість вважає його доречним. Тим більше, коли йдеться про весілля.

Чи можна організувати самостійно таку відповідально-романтичну та важливу подію? Авжеж. Тільки варто усвідомлювати, що свято, підготовлене самотужки, забере значну кількість сил та енергії. Сюди ще можна додати марно витрачений час, якщо раптом щось «піде не так».

Наявність досвіду організації весільних банкетів, уважні адміністратори, смачна кухня та затишна романтична атмосфера банкетного залу, – в київському ресторані «Рахат Лукум» ми створили всі умови для вдалого святкування весілля.

Весілля в київському ресторані «Рахат Лукум»
Весілля в київському ресторані «Рахат Лукум»

Оскільки подія дійсно урочиста, відповідним має бути й меню. З яких позицій воно буде складатися, на що варто звернути увагу в першу чергу, – наші адміністратори підійдуть з увагою до цих та інших моментів, кожен з яких є важливим. Ми обов’язково узгодимо інгредієнти страв, спосіб і час їх подачі, розмір порцій та решту питань, що виникатимуть.

А ще разом з вами заздалегідь поміркуємо, як краще розташувати столи та найзручніше розсадити гостей. Якщо гості завітали на свято разом з дітьми, малечі стане у нагоді дитяча кімната.

Так, під час організації весільного банкету доведеться вирішити чимало питань. Все робити в останній момент – не дуже гарна ідея. 

  • Команда ресторану «Рахат Лукум» із задоволенням допоможе вам створити в цей день гарний настрій. Будемо раді розділити організаційні турботи. 
Весілля в київському ресторані «Рахат Лукум»
Наш затишний банкетний зал

Отже, обираючи для проведення весілля київський ресторан «Рахат Лукум», питання вибору місця святкування можна вважати майже вирішеним.

Допоможемо не залишити без уваги жодного важливого моменту, адже дрібниць під час такого свята не буває.


Телефонуйте: 068 044 01 00

Пишіть: rakhatlukum2018 cобака gmail.com

Приходьте: бульвар Лесі Українки, 34

Добавить комментарий

закрити меню